ContentView

بسم الله الرحمین الرحیم
السلام علیک یا اباعبدالله(ع)
آرزویمان این بود که هیچ گاه چنین پیامی را نمی نوشتیم ولی وضعیت این روزهایمان بیش از حد باعث نگرانی شده است. از ابتدای شروع حرکت خدام الحسین(ع) همواره با صداقت و شفافیت همه چیز را به اطلاع خادمین و مردم بزرگوار رساندیم، چون خدام الحسین (ع) را به حق برخواسته از همین مردم بزرگوار می دانیم. صادقانه این بار تمام تلاشمان را کردیم تا صادق نباشیم، تلاش کردیم تا نگوییم در چه وضعیتی قرار داریم و تلاش کردیم تا نگوییم که نفس بخش های مهمی همچون آشپزخانه موکب به شماره افتاده است.
این روزها فشار بر روی ما خادمین شما از همیشه بیشتر است، روزی به کم کردن وعده های غذایی می اندیشیم و روزی به کم کردن مدت زمان خدمترسانی و ای کاش که قلم می شکست و اینگونه نمی چرخید و نمی نوشتیم که این روزها به تعطیلی آشپزخانه و عدم پذیرایی از زائرین در بخش هایی از موکب امسال می اندیشیم.
در سالی که به دلیل شرایط ویژه کشور عراق حضور ما از همیشه اهمیت بیشتری دارد وضعیت موکب از تمام سالها حساس تر است. تا کنون نیز اگر فعالیتی صورت گرفته به واسطه قرض و انباشت بدهی از برخی بانیان و خادمین بوده است. داربست ها و چادر ها برپا شده اند اما هنوز هزینه های احداث و سرویس های سالیانه زیر ساخت ها تامین نشده است. تا کنون تنها کمتر از سی درصد اقلام مورد نیاز آشپزخانه تامین شده است. وجوه لازم برای تامین هزینه های سوخت موکب و تولید برق تامین نگشته است. قرارداد اولیه کرایه اتوبوس ها به جهت اعزام خدام نهایی شده اما پولی برای پیش پرداخت وجود ندارد. برقرار بودن بعضی از بخش های خدماتی مانند توزیع وعده های غذایی، سرویس های بهداشتی، برق رسانی،سرمایش، اینترنت و … در هاله ای از ابهام قرار دارد و احتمال می رود که خدمات موکبمان محدود به ارائه فضای اسکان و با حضور حداقلی خادمین باشد.
از سال اولی که لباس خادمی را به تن کردیم، همواره دعایمان این بود که این توفیق ادامه دار باشد. در طی این سالها بارها به مشکلاتی برخورد کردیم اما با کمک از حضرت اباعبدالله و شما بزرگواران از آن عبور کردیم.
در نهایت باید عرض نماییم که کمیت و کیفیت ارائه خدمات موکب در سال جاری به تلاش و همت خانواده بزرگ خدام الحسین(ع) و شما مردم شریف تا پایان هفته جاری بستگی دارد زیرا باید تا قبل از همایش روز جمعه خادمین جمع بندی نهایی صورت پذیرد.
از شما عاجزانه تقاضا داریم تا ضمن نشر حداکثری این پیام و ارسال آن برای تمام آشنایان خود، هر چه سریعتر نسبت به پرداخت کمک های مالی خود اقدام نمایید.
به امید برپایی هرچه باشکوهتر موکب خدام الحسین(ع) در اربعین امسال

شورای معاونین موکب خدام الحسین(ع)

❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️
پرداخت آنلاین از طریق سایت
http://yon.ir/pk1ZS
خرید از فروشگاه نذورات
https://moukeb1120.com/shop
شماره حساب
۵۱۴۳۴۳۳۸۶۰ بانک ملت
شماره کارت:
۶۱۰۴-۳۳۷۹-۳۱۵۴-۶۴۴۲
کد USSD برای همراه اولی ها

۷۲۳#*۱*