ContentView

بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا اباعبدالله(ع)
متاسفانه این روزها موکبمان حال روز خوبی ندارد. علاوه بر شرایط سخت اربعین امسال و کمبود امکانات، مشکل بزرگی نیز گریبان گیر خانواده بزرگ خدام الحسین(ع) شده است. ماجرا به سال پیش و احداث دو مخزن چهارصد هزار لیتری سپتیک(فاضلاب) و آب در مجاور یکدیگر با مشارکت پیمانکار عراقی باز می گردد. خلاصه اش می کنیم، مقداری از بدهی ماند و ناگهان نرخ ارز چندین و چند برابر شد.
پیمانکار هم رسم مطالبه گری را خوب به یاد دارد و تا هفته گذشته خود راضی به برگزاری مراسم اربعین و پذیرایی از زائرین بود اما امروز دست بر حساس ترین نقطه ضعفمان که خادمی حضرت اباعبدالله است، گذاشته است. روزی اعلام می نماید که مانع خدمت رسانی می شود و روزی دیگر از نصب اعلامیه در فضای موکب و اعلام نارضایتی اش به زائرین سخن می گوید. نمی دانیم شاید او هم حق داشته باشد. او که درکی از چند برابر شدن قیمت ارز ندارد. بگذریم…
مهلت مان محدود به چند روز است و تهیه نمودن ۶۸۰ میلون تومان کاری سخت و ناممکن. اگر سودای خادمی ارباب را داریم، باید رنجش را بخریم که اگر خریدارش نباشیم ممکن است تا در اربعین پیش رو، توفیق خادمی از ما سلب شود. باید به مولایمان اباعبدالله(ع) توسل کنیم و با مدد از حضرتش دست به اتحادی عظیم زده و ناممکن را ممکن سازیم. از همه خدام و عاشقان اباعبدالله(ع) می خواهیم تا ضمن توسل و دعا برای حل این مشکل اگر توانایی انجام هریک از موارد زیر را دارند دریغ نفرمایند.
۱) از شما خواهش می کنیم به هر میزان که می توانید حتی اندک، با کمک های مالی خود ما را در حل این مشکل یاری فرمائید. فراموش نفرمائید که قطره هاست که دریا را می سازد .
۲) از شما خواهش می کنیم که در صورت توان، هر مبلغی حتی اندک را به صورت قرض الحسنه در اختیار هیئت قرار دهید. هیئت خدام الحسین متعهد می گردد که در هنگام پرداخت وجه قرض الحسنه شماره حساب شما را دریافت نموده و طی یک بازه پنج ماهه نسبت به باز پرداخت تمامی مبالغ اقدام نماید. هرچند که شما خود در موکب خدام الحسین(ع) صاحبخانه می باشید و واسطه و ضامن میان هیئت و شما بزرگواران را حضرت اباعبدالله می دانیم اما هئیت متعهد می گردد تا برای تمامی مبالغ دریافتی رسید دریافت قرض الحسنه و برای مبالغ بالای ۳۰ میلیون تومان چک صادر نماید.

۳) از شما خواهش می کنیم تا ضمن نشر حداکثری این پیام، موضوع را به اطلاع تمامی دوستان، آشنایان و بانیان خیر برسانید.

با آرزوی توفیق خدمت رسانی در اربعین پیش رو
محسن آخوندزاده یزدی
خادم موکب خدام الحسین(ع)