نمایش محتوای سبز

1398/7/5 - 04:34
برنامه موکب در آستانه نیمه شعبان

بسم الله الرحمن الرحیم

روزها در پی یکدیگر می آیند و زندگی در گذر است اما برخی ایام برای ما حال دیگری دارد. برخی از ایام به ما امید زیستن می دهد. امید به اینکه انتظار به پایان رسد و مهدی موعود این منجی بشریت ندای انا الحق سر دهد. پس به این امید ماه شعبان را مبارک و گرامی دانسته و به استقبال از نیمه آن می رویم.
خدای رحمان را شاکریم که امسال برای سومین سال توفیق این را داریم که در آستانه نیمه شعبان، میزبان زائرین پیاده اباعبدالله علیه السلام باشیم. با استعانت از خداوند و مدد مولایمان، گروهی از خادمین راهی دیار عشق شده و در وعده گاه مان، موکب خدام الحسین(ع) عمود۱۱۲۰، استقرار یافته اند. خادمین شما در موکب خدام الحسین(ع) تلاش دارند تا با آماده سازی امکانات لازم در سه روز منتهی به میلاد حضرت قائم عجل الله تعالی فرجه به زوار پیاده عراقی و ایرانی بارگاه مولایمان خدمت رسانی نمایند. از شما سروران گرامی و خانواده بزرگ خدام الحسین(ع) تقاضامندیم برای تحقق این امر با کمک های خود ما را یاری نموده و خود میزبان زائرین مولایمان باشید.
دعا و آرزوی همه ما خادمین این است که در این ایام مبارک و در وعده گاه مان، موکب خدام الحسین(ع) عمود۱۱۲۰، میزبان زائر پیاده اباعبدالله باشیم. زائری که امید بشریت و منجی عالم است.
محسن آخوندزاده یزدی
خادم هیئت خدام الحسین(ع)

شماره حساب جهت پرداخت کمک های نقدی:
۵۱۴۳۴۳۳۸۶۰
شماره کارت:
۶۱۰۴-۳۳۷۹-۳۱۵۴-۶۴۴۲
بانک ملت به نام هییت خدام الحسین (ع)
پرداخت الکترونیکی از طریق سایت هیئت:
yon.ir/5m0vQ

کپی لینک کوتاه
متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA