نمایش محتوای سبز

1398/7/2 - 08:57
امداد رسانی موکب خدام الحسین(ع) در مناطق سیل زده

بسم الله الرحمن الرحیم

با شروع سال جدید، همه ما اعضای خانواده بزرگ خدام الحسین (ع) در میان دعاهایمان از خداوند متعال خواستیم تا در این سال نیز به ما توفیق ادامه خدمتگزاری به اهل بیت علیهم السلام را عنایت نماید.
متاسفانه در ایام شادمانی نوروز ، مناطق مختلفی از کشورمان درگیر سیلی خسارت بار شدند.
از دیرباز، مردمان سرزمینمان همواره دوستدار اهل بیت و سرآمد تشیع در جهان اسلام بوده اند و ما خادمین هم شیفته خدمت به این مردمان.
علاوه بر این نکته، سخنان رهبر معظم انقلاب و پیشنهاد سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی ما را بر آن داشت تا هر چه سریعتر، خود را به یاری سیل زدگان برسانیم.
با هماهنگی های صورت گرفته و مشاهدات تیم پیشرو بنا بر آن شد تا گروهی از خادمین، به مناطق سیل زده استان خوزستان اعزام شده و با مجموع پخت هفتاد هزار پرس غذا، خدمتگزار مردم سیل زده این منطقه باشند.

خدا را شاکریم که با مدد از حضرت اباعبدالله (ع) و کمک و اعتماد شما همراهان گرامی توانستیم علاوه بر ماموریت اولیه طبخ غذا، فعالیت و خدمت رسانی در جنبه های دیگر را نیز به انجام رسانیم. از جمله فعالیت های صورت گرفته می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 تهیه و توزیع بیش از دو هزار و پانصد بسته مواد غذایی خشک( شامل: برنج، روغن، تن ماهی، ماکارانی، آبلیمو، پنیر ،قند، چای، خرما، نبات).

 تهیه و توزیع بیش از ۲۵ هزار کیلو گرم آرد گندم در میان روستاهای سیل زده.

 تهیه و توزیع بیش از ۲۰ هزار بطری آب معدنی.

 تهیه و توزیع بیش از ۷۰۰ بسته اقلام بهداشتی و شیر خشک.

اکنون پس از ۱۹ روز فعالیت خالصانه خادمین موکب خدام الحسین(ع) در مناطق سیل زده، پایان عملیات امدادرسانی به این مناطق را اعلام می دارد. ضمن تشکر و خداقوت به تمام خادمینی که در این مدت در این مناطق حضور داشته اند، از سایر علاقه مندان به حضور و خادمی که به دلیل تکمیل ظرفیت اعزام، موفق به حضور نشده بودند، کمال قدردانی را ابراز می نماید.

گفتنی است جهت مدیریت در توزیع اقلام اهدایی به مناطق سیل زده و جلوگیری از اسراف، بخشی کوچکی از اقلام اهدایی در میان هموطنان خوزستانی توزیع نشد که ان شأالله در روزهای آتی به دیگر مناطق سیل زده ارسال و با نظارت موکب در میان سیل زدگان توزیع می گردد.
همچنین با توجه به اعتماد شما همراهان در تلاشیم تا با شناسایی دقیق، به ساخت یک مدرسه و یا خانه بهداشت در مناطق سیل زده اقدام نماییم. جزییات این موضوع در زمان اجرا اطلاع رسانی خواهد شد.

محسن آخوندزاده یزدی
خادم موکب خدام الحسین(ع)

 

 

 

 

 

کپی لینک کوتاه
متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA