نمایش محتوای سبز

1400/5/20 - 04:53
شرایط اربعین 1400
اطلاعیه نیروی انسانی خواهران موکب خدام الحسین علیه السلام

با سلام خدمت خادمین خواهر موکب؛
ان شاءالله عزاداری های شما قبول درگاه اهل بیت علیهم السلام قرار گرفته باشد.

متاسفانه شرایط پیش آمده بواسطه ویروس کرونا، موجب عدم امکان جلسه حضوری شده است که امیدواریم با رفع این بلا و گرفتاری، مجددا امکان ملاقات دوستان فراهم شود.
همانطوری که از شرایط فعلی مطلعید، برنامه اربعین سال جاری، احتمالا با محدودیت در اعزام تعداد زوار و بالطبع آن محدودیت در اعزام خدام مواکب برگزار می شود.
از این رو طبق برنامه ریزی های موکب، مقرر شده که کاهشی در تعداد اسکان خواهران و برادران، کاهش کمیت خدمات (البته به صورت محدود) و افزایش کیفیت خدمات قابل ارائه پیش بینی شود.
شرایط آب و هوایی عراق، شیوع ویروس کرونا، محدودیت های موجود در اعزام زوار و خدام، کاهش تعداد چادرهای اسکان خواهران و... همه باعث شده که ما هم مجبور به کاهش تعداد خدام خواهر به یک سوم تعداد نفرات حاضر در موکب در سال ۹۸ بشویم.

احتمالا مطلع شده اید نفرات محدودی از خدام خواهر، برای خادمی در ایام اربعین سال جاری معرفی شده اند، این موضوع به معنای حذف فرد و یا عدم رضایت از وضعیت فعالیت نفرات نبوده و نیست و صرفا محدودیت در انتخاب نفرات، موجب این موضوع شده است.

در صورتی که شرایط موجود، به سمت افزایش تعداد زوار و سهمیه خدام مواکب تغییر کند؛ حتما ما هم در خصوص تعداد نفرات، اقدامات لازم را انجام میدهیم.
 
ان شاءالله همه ما خادم و کنیز اهل بیت علیهم السلام باشیم، حالا چه در شهر خودمان، چه در موکب خدام الحسین علیه السلام.
امیدواریم که خواهران عزیز، شرایط خاص امسال را درک نموده و یاریگر ما در این موضوع باشند.

نیروی انسانی خواهران هیئت خدام الحسین علیه‌السلام

کپی لینک کوتاه
متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA