نمایش محتوای سبز

1400/9/6 - 04:34
پیام مسئول هیئت خدام الحسین در خصوص واگذاری مرکز امام علی علیه السلام

باسمه تعالی
صلی الله علیکِ یا عقیلة العرب 
خادمین و همراهان همیشگی خانواده خدام الحسین (ع)؛
اکنون بعد از حدود یکسال از تاسیس بنیاد نیکوکاری، توانستیم با همت و همراهی شما، بر اساس چشم انداز مدون، فعالیت های خیریه را توسعه و اقدامات درخور توجهی را برای خانواده های کمتر برخوردار سازماندهی نماییم.
از سال ۱۳۹۱ که در این راه قدم نهادیم و تحت بیرق خدام الحسین(ع)، نیت خادمی نمودیم؛همیشه الطاف الهی شامل حالمان شد و در مسیری قرار گرفتیم و اقداماتی را به سامان رساندیم که جز تحت لوای این بیرق و در این دستگاه امکان پذیر نبود.
از برپایی موکب در این هشت سال، خرید زمین موکب، احداث زیرساخت ها، تاسیس بنیاد نیکوکاری و راه اندازی مرکز توانبخشی یارا؛ همه و همه این فعالیت ها و به ثمر رسیدن
آن، برای ناظرین بیرونی توسط مجموعه ای مردمی و بدون وابستگی به نهاد و ارگانی خاص غیر ممکن به نظر می رسید، اما دستگاه سیدالشهدا محل ممکن شدن همه ی غیر ممکنهاست…
خدا را شاهد می گیرم در این سالها بارها و بارها مشکلات متعدد و شرایط مالی سختی برای مجموعه خدام الحسین(ع) به وجود آمد، اما این مصائب تحت بیرق و هدایت سیدالشهدا (ع) به طرز معجزه آسایی حل شد…
اکنون مشیت الهی بر آن شده که مسئولیت سختی بر عهده ما گذارده شود، مسئولیت نگهداری از ۲۰۴ فرشته مهربان که گرچه زبانشان کوتاه یا جسمشان دارای کاستی هایی ظاهری ست، اما روحی بلند و خدایی قوی دارند که ناظر و شاهد بر ماست… .
حال که مرکز امام علی (علیه السلام) به بنیاد نیکوکاری خدام الحسین (ع)واگذار و تحویل گردیده، مسئولیتی سنگین، گردن همه ماست.
هیات مدیره بنیاد همه تلاش خود را خواهد کرد و البته وظیفه آقای تقوی به عنوان مدیرعامل بنیاد، از همه سنگین تر است، اما هرکدام از ما به عنوان عضوی از خانواده خدام الحسین(ع) باید با تمام توان تلاش کنیم تا ان شالله در انجام صحیح این وظیفه، آبرودار نام بیرق خدام الحسین (علیه السلام) باشیم.
بنده به نمایندگی از هیات امنای هیئت و بنیاد نیکوکاری خدام الحسین (ع) از همه بزرگواران در حد بضاعتشان انتظار همیاری و مشارکت دارم و آرزو می کنیم این مسئولیت سخت برای تک تک ما، باعث فزونی آبرو در پیشگاه خداوند متعال باشد و عاقبتمان ختم به خیر و ختم به شهادت باشد، ان شاءالله….
در پایان خداوند رحمان و رحیم را شاکریم که در این سالها به ما توفیق خدمت در دستگاه سیدالشهدا(ع) را عطا نمود و آرزومندیم بنیاد نیکوکاری خدام الحسین(ع) بتواند با دعا و همت شما بزرگواران به یک خیریه الگو و پیشگام در تراز انقلاب اسلامی تبدیل شود… 
ان شاءالله…

 محسن آخوندزاده یزدی
خادم هیئت خدام الحسین (ع)

کپی لینک کوتاه
متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA